6 причин обрати нас

Компанія використовує для цинкування унікальне обладнання світового виробництва «Western Technologies» великоформатну ванну цинкування 14×1.6×3.2 м, яка дозволяє цинкувати металоконструкції довжиною до 15м.

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» застосовує на виробництві хімічні продукти, виробництва Henkel. Тому ми впевнені в бездоганній якості попередньої обробки сталевих поверхонь.

Увага до деталей та індивідуальний підхід до кожного замовника лежать основі в нашого обслуговування.

Окрім виконання робіт по гарячому цинкуванню ТОВ «Компанія «Метал Інвест» консультує та надає вичерпну інформацію щодо технічних вимог виробів які підлягають гарячому цинкуванню.

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» проводить випробування на зразках для узгодження особливих вимог замовника;
Компанія виконує спеціальну упаковку, маркування та пакетування готових виробів.

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» здійснює доставку готової продукції власним автотранспортом по території України. Вивантаження та навантаження автотранспорту виконується краном та навантажувачем.

Десять причин обрати ГЦ методом занурення

Тривалий термін служби

Цинкування забезпечує легкі для очищення поверхні, які підлягають експлуатації понад 50 років без технічного обслуговування. (Це залежить від навколишнього середовища, воно. Коли обслуговування в кінцевому рахунку, стає необхідним, це просто: ніяких складних процедур підготовки не потрібно.

Найнижча вартість термін служби

Низька вартість і тривалий термін служби роблять цинкування найбільш універсальним і економічний спосіб захисту сталі протягом тривалого періоду. Є бонуси від будь-яких інтервалів технічного обслуговування або розширеного технічного обслуговування: менше проблем з доступом у віддалених районах, місцевостях зі складним рельєфом або при високій щільності забудови, або коли існують обмеження з точки зору безпеки, наприклад, опори ліній електропередач.

Швидкість застосування

Повне покриття захист може бути застосована в годинах, у той час коли складна система фарбування може тривати тижнями.

Повне охоплення

Так як цинковий покрив формується шляхом занурення сталі в розплавлений цинк, всі частини поверхні стають покритими – всередині, зовні, незручні кути і вузькі щілини, які були б неможливі для нанесення захисного покриття у будь-який інший спосіб.

Простота огляду

Оцинкована сталь спрощує огляд захисного покриття. Товщину можна легко перевірити за допомогою електронного зонда.

Більш швидке будівництво

Оцинкована сталь повністю готова до негайного використання. Ніякої додаткової підготовки поверхні, фарбування, щоб удосконалити зовнішній вигляд не передбачений.

Конкурентна собівартість

Вартість гарячого цинкування нижче, ніж застосування альтернативних покриттів. Фарбування також це дуже трудоємний процес порівняно з гарячим цинкуванням, яке є високо-механізованим, ретельно контрольованим процесом.

Надійність

Товщини покриття, що утворенні методом гарячого цинкування є рівномірними, передбачуваними і прозоро розраховується. Гаряче цинкування зануренням є одним з небагатьох покриттів, які повністю визначаються світовими сертифікаційними товариствами, ТОВ «Компанія «Метал Інвест» має актуальний сертифікат EN ISO 1461.

Ударна в’язкість покриття

Процес гарячого цинкування унікальний. Жоден інший спосіб нанесення покриття не має настільки високої в’язкості покриття. Також оцинкована сталь має значно більшу стійкість до механічних пошкоджень при транспортуванні, зберіганні, монтажі на будівництві.

Триходовий захист

Оцинковані покриття захищають сталь трьома способами:

  1. По-перше, товщина покриття знижується дуже повільно і дає довготривале і передбачуване життя конструкції.
  2. По-друге, якщо пошкодити поверхню до заліза, то цинк та залізо утворюють гальваничну пару, в якій залізо є менш активним металом, в результаті чого цинк у складі покриття вступає в реакцию корозії першим, а основной метал (залізо) залишається практично «недоторканим».
  3. По-третє, якщо пошкоджена область велика, цинковий захист запобігає бічній повзучості іржі, яка може підірвати більшу площу покриття.
Все ще маєте запитання?

Зв’яжіться з нами!

Місцезнаходження

ТОВ «Компанія «Метал Інвест»
Україна, м. Черкаси, проспект Хіміків, 74

Контактні телефони

Комерційний відділ:
(0472) 59-98-50
Приймальня:
(0472) 59-98-40

Контактні email

Комерційний відділ:
COO@metalinvest.ua
Приймальня:
office@metalinvest.ua