1. 79

  Перше письмове свідчення про використання цинку в будівництві, отже цю дату можна вважати зародженням цинкування.

 2. 1742

  Перша задокументована згадка про цинкування, коли П.Дж. Maлоїн, французький хімік, представивв Королівській академії наук кілька експериментів про покриття заліза з розплавленим цинком.

 3. 1772

  Луїджи Гальвані, чиїм ім’ям назван процес гальванізації (цинкування), зрозумів про електрохімічний процес, який відбувається між металами під час експерименту з жаб’ячих лапок.

 4. 1801

  Алесандро Вольт дослідив гальванізацію, коли він виявив електрогідравлічного потенціал між двома металами, створюючи корозію клітини.

 5. 1837

  Французький інженер Станіслос Модест Сорель отримав патент на ранній цинкування процесу.

 6. 1850

  Британська цинкування промисловість спожила 10 000 тонн цинку за рік для виробництва оцинкованої сталі.

 7. 2000

  Досягнення в галузі металургії і технології печі підвищили ефективність процесу і стійкості результату.

 8. 2011

  В грудні 2011 року ТОВ «Компанія «Метал Інвест» ввела в експлуатацію сучасний завод гарячого цинкування в самому центрі України – м. Черкаси. Завод обладнано великоформатною ванною цинкування 14×1.6×3.2 м, що дозволяє цинкувати металоконструкції довжиною до 15 метрів, завод має можливість оцинковувати до 36 000 тн металоконструкцій та металевих виробів в рік.

 9. Сьогодення

  На сьогоднішній день більше 600 000 тон цинку щорічно споживається тільки в Північній Америці. Цинкування зустрічається в майже кожному великому застосуванні і промисловості, де використовується залізо або сталь. Сфера комунальних послуг, хімічні виробництва, целюлозно-паперова промисловість, автомобільна та машинобудівна промисловості, це тільки деякі з галузей в яких історично широко використовується гаряче цинкування для захисту від корозії. Гаряче цинкування має доведений і зростаючу історію успіху в незліченних додатків по всьому світу.

Все ще маєте запитання?

Зв’яжіться з нами!

Місцезнаходження

ТОВ «Компанія «Метал Інвест»
Україна, м. Черкаси, проспект Хіміків, 74

Контактні телефони

Комерційний відділ:
(0472) 59-98-50
Приймальня:
(0472) 59-98-40

Контактні email

Комерційний відділ:
COO@metalinvest.ua
Приймальня:
office@metalinvest.ua