Наші послуги

Цинкування металоконструкцій

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» прагне підкреслити зусиллями гальваніки, особливу майстерність виробників, архітекторів, інженерів, монтажників і всіх інших людей які докладають свою працю до вироблення металоконструкцій, що будуть залишатися міцними, красивими, і не потребуватимуть обслуговування для майбутніх поколінь.

Освітлювальні опори, опори ЛЕП

ТОВ Компанія «Метал Інвест» має багаторічний досвід спільної роботи з електрогенеруючими компаніями України по гарячому цинкуванню опор ліній електропередач. Компанія є генеральним постачальником оцинкованих освітлювальних опор для підприємства з багаторічним досвідом «Київелектромонтаж» а також проводить роботи з оцинкування опор електричного транспорту, рекламних конструкцій та вишок стільникового й мобільного зв’язку.

Дорожні огородження та сонячні установки

ТОВ Компанія «Метал Інвест» зарекомендувала себе як надійний партнер у цинкуванні дорожніх огороджень різного типу (відбійники, елементи шумопоглинання, бар’єрні огородження). Завдяки гнучкому підходу до замовників ТОВ Компанія «Метал Інвест» є багаторічним партнером з цинкування елементів систем сонячних електрогенеруючих установок, які змонтовані й працюють не тільки в Україні а й в багатьох сусідніх країнах.

Цинкування метизної продукції

ТОВ Компанія «Метал Інвест» завжди намагається задовольнити всі потреби покупців. Тому, наразі, ведеться робота по розширенню асортимента виробів гарячого цинкування метизною продукцією.

Хочеш отримати детальнішу інформацію щодо процесу гарячого цинкування?

Дізнатися більше
Все ще маєте запитання?

Зв’яжіться з нами!

Місцезнаходження

ТОВ «Компанія «Метал Інвест»
Україна, м. Черкаси, проспект Хіміків, 74

Контактні телефони

Комерційний відділ:
(0472) 59-98-50
Приймальня:
(0472) 59-98-40

Контактні email

Комерційний відділ:
COO@metalinvest.ua
Приймальня:
office@metalinvest.ua