UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 355 04 20
marketing2@metalinvest.ua
Вхід для клієнтів

Медіа-центр

Всем дождям назло. Как цинковое покрытие позволяет металлу жить десятки лет без коррозии

В досить цікавому стилі про Завод "Метал Інвест", технологію та необхідність гарячого цинкування, заміну ванни читайте в матеріалі від Дмитра Бунецького, Delo.ua.
Далі мовою оригіналу


«К нам везут металл те, кто хочет получить гарантированное качество оцинковки», - Александр Дунайский

Директор «Компанії «Метал Інвест » про ситуацію на українському ринку гарячого цинкування, пошук нових ніш та оновлення обладнання для Uaprom.info
Далі мовою оригіналу.


Сталевий індикатор: куди рухається ринок металоконструкцій

Огляд ринку металоконструкцій від GMK Center у виконанні Юрія Григоренка.
Експертний коментар Олени Шульгіної, заступника директора з маркетингу "Компанії "Метал Інвест" щодо ринку гарячеоцинкованих конструкцій.


Перспективи покриття: Україна нарощує потужності гарячого цинкування. 2020р.

Пропонуємо Вашій увазі огляд ринку в 2020 році від Юрія Григоренка, журналіста GMK Center, в якому читайте експертний коментар від Олени Шульгіної - заступника директора з маркетингу "Компанії "Метал Інвест" щодо тенденцій на ринку гарячого цинкування.


Олександр Дунайський: «Для нас найбільший клієнт – енергетика»

Директор «Компанії «Метал Інвест» – про перспективи ринку гарячого цинкування металоконструкцій в Україні для ГМК Центр.


В новий сезон з новою ванною гарячого цинкування

Як і будь-яке обладнання, ванна для гарячого цинкування має свій ресурс. Строк служби ванни залежить не тільки від ії технічних характеристик, а й від правильної експлуатації. Наша ванна без ремонтів і аварій відробила 9 років при максимальному терміні – 10років. Ми доглядали за нею, залучали фахівців світового рівня для контролю ії стану та планували заміну.


Реалізація металопрокату

Пропонуємо Вашій увазі перелік металопрокату, який є в наявності на сировинній базі Компанії Метал Інвест


Про застосування оцинкованої сталі

Однією з найважливіших характеристик цинку є його здатність захищати сталь від корозії. Жоден інший метал не може забезпечити настільки практичний та економічно ефективний захист сталі.
Завдяки високій міцності, корозійній стійкості, ефектному зовнішньому вигляду, можливості профілювання і нанесення декоративного покриття, оцинкована сталева продукція знайшла широке застосування практично у всіх сегментах промисловості.


Технологія з віковим досвідом

Сучасний та високотехнологічний процес бере свій початок ще з давніх-давен. Оцинковані металовироби зустрічаються ще в V-му столітті нашої ери.
Яким же був шлях технології гарячого цинкування скрізь тисячоліття?


Опори освітлення

Відчувати впевненість у власній безпеці та уникати неприємних ситуацій під час пересування кожній людині допомагає грамотна організація освітлення пішохідних зон, парків та автомагістралей.

12
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування
+38 050 355 04 20
marketing2@metalinvest.ua
Україна, м. Черкаси,
пр-т Хіміків, 74