UARUEN
Зв'язатись з нами
(097) 954 51 58
marketing2@metalinvest.ua
Вхід для клієнтів

Основні умови та вимоги до металоконструкцій, що передаються на гаряче цинкування

12:21 15 липня 2018
Основні умови та вимоги до металоконструкцій, що передаються на гаряче цинкування

Тези

У виборі антикорозійного захисту основна увага приділяється швидкості руйнування основного покриття та необхідності його відновлення.

Як свідчать статистика і досвід, сталь гарячого цинкування може слугувати до 50 років без значних ​​корозійних пошкоджень та необхідності відновлення цинкового покриття.

Передбачуваний час життя оцинкованого виробу в сільській місцевості становить близько 100 років, у приморському вологому кліматі і промислових районах (з особливо агресивним середовищем) - 40-50 років, в індустріально-промислових районах з морським кліматом - близько 25 років.

Як раніше зазначалося, метод гарячого цинкування заснований на зануренні металоконструкцій у ванну з цинком, розплавленим до температури близько 450°С. У результаті на поверхні металу утворюється покриття у вигляді залізо-цинкового сплаву, який володіє унікальними антикорозійними властивостями. Зовнішньою поверхнею оцинкованого виробу є шар практично чистого цинку (99,9%), що надає також привабливе, рівномірно нанесене срібне покриття.

Однак, для досягнення якісного покриття, що відповідає існуючим нормам і стандартам, необхідно провести ретельну підготовку поверхні металу, а також попередньо обговорити і деталізувати переданий на цинкування матеріал з уповноваженими співробітниками Компанії, що надає послугу Гарячого Цинкування (далі ГЦ).

Є всього три вимоги до виробів, що передаються на ГЦ:

1. Металоконструкція, або виріб зі сталі не повинні перевищувати розмірів ванни з розплавом цинку;

2. Виріб повинен бути виготовлений зі сталі, яка підлягає цинкуванню;

3. У виробі, або металоконструкції не повинно бути жодної частини, куди не міг би потрапити розплавлений цинк при зануренні у ванну, а також легко вийти з нього при добуванні з ванни.

Додатковою вимогою є також передбачені на стадії проектування конструкції технологічні отвори (діаметр не менше 10 мм). Отвори створюються з метою безперешкодної циркуляції сплаву розплавленого цинку під час занурення, а також для закріплення (підвішування) металоконструкції при зануренні у ванну.

ВАЖЛИВО! Усі уточнюючі деталі, вимоги та процедури необхідно попередньо обговорювати, а також фіксувати в письмовій формі у діалозі з Вашим ведучим менеджером Компанії, що надає послугу гарячого цинкування.Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування
+38 067 217 00 80
+38 0472 59 98 50
marketing@metalinvest.ua
Україна, м. Черкаси,
пр-т Хіміків, 74