UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 487-61-83
sales2@metalinvest.ua

Про компанію

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» - це сучасне українське підприємство, яке спеціалізується на гарячому цинкуванні зануренням готових сталевих виробів, а також у виробництві металевих конструкцій будь-якої складності.


Введений в експлуатацію в грудні 2011 року, завод гарячого цинкування в місті Черкаси заробив репутацію надійного партнера по нанесенню цинкового покриття з високим рівнем якості наданих послуг. Власні виробничі потужності ТОВ «КОМПАНІЯ «МЕТАЛ ІНВЕСТ» з оцинкування металоконструкцій дозволяють проводити оцинкування до 3 000 тон металоконструкцій на місяць. Виробництво укомплектовано сучасною лінією гарячого цинкування виробництва фірми Western Technologies. Ванна цинкування розмірами 14,0 м * 3,2 м * 1,6 м найбільша в Україні та одна з найбільших в Європі.
Компанія постійно вдосконалює технологію попередньої хімічної підготовки та цинкування конструкцій, персонал заводу постійно бере участь у освітніх заходах європейської асоціації гальванізаторів.

У 2014 році ТОВ «Компанія «Метал Інвест» успішно пройшла аудит і отримала сертифікат відповідності стандарту ISO 1461:2009 «Покриття, нанесені методом гарячого цинкування на готові вироби зі сталі та заліза», та щорічно підтверджує відповідність підприємства вимогам цих міжнародних норм. Для забезпечення підтримки клієнтів в процесі виконання вимог стандарту EN1090 ТОВ «Компанія «Метал Інвест» на основі ISO 9001:2015 розробила систему управління і процедури гарячого цинкування зануренням, що відповідають вимогам маркування СЕ.
У серпні 2017 р., «Компанія «Метал Інвест» запустила власне виробництво конструкцій сталевих опор повітряних ліній електропередачі і відкритих розподільних пристроїв підстанцій у місті Біла Церква, Київська обл.
Стійкий успіх ТОВ «КОМПАНІЯ «МЕТАЛ ІНВЕСТ» досягається, коли організація здобуває і зберігає довіру своїх споживачів та інших зацікавлених сторін, від яких організація безпосередньо залежить. Взаємовідносини між організацією і замовником є великою цінністю для ТОВ «КОМПАНІЯ «МЕТАЛ ІНВЕСТ», його керівників та співробітників.

Концепція професійного розвитку персоналу спрямована на створення необхідних умов для розширення професійних якостей працівників, їх компетенції, комунікабельності, створення соціально-економічних умов, що підвищують мотиваційний інтерес до ефективної та продуктивної роботи і навчання.
На підприємстві розроблена, задокументована, впроваджена та підтримується в робочому стані і постійно поліпшується система менеджменту згідно з вимогами ISO 1461:2022

Основними перевагами нашої компанії є:

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування


050-580-01-48 (viber),
050-487-61-83,
эл.почта - sales2@metalinvest.ua

18000, Україна, м. Черкаси, пр-т. Хіміків, 74