UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 355 04 20
marketing2@metalinvest.ua
Вхід для клієнтів

Про компанію

ТОВ «Компанія «Метал Інвест»» - це сучасне українське підприємство, яке спеціалізується на гарячому цинкуванні металевих та сталевих виробів, а також виробництві високоякісних металевих конструкцій.
Введене в експлуатацію в грудні 2011 року, виробництво вже заробило репутацію надійного партнера по забезпеченню цинкового покриття з сучасним сервісом, а також високим рівнем якості наданих послуг.
Компанія постійно вдосконалює технологію цинкування конструкцій широкого діапазону товщин.

У 2014 році ТОВ «Компанія «Метал Інвест» отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 1461:2009 «Покриття, нанесені методом гарячого цинкування на готові вироби зі сталі і заліза», дотримання якого підтверджується щорічно.

Компанія прагне до створення інтегрованої системи менеджменту, тому наші працівники отримали сертифікати ISO 19011:2011 «Настанови щодо здійснення аудитів систем менеджменту», що передбачають проведення внутрішнього аудиту систем якості.

У серпня 2017 р., компанія «Метал Інвест» розпочала власне виробництво металоконструкцій (м. Біла Церква, Київська обл.). Таким чином, ми пропонуємо повний цикл послуг: від проектування та цинкування, до монтажу металоконструкцій всіх типів складності. Потужність виробничої бази у м. Біла Церква - 8400 тн/рік.

Сталий розвиток, закупівля високоякісної сировини та дотримання суворих стандартів виробництва дозволяють ТОВ «Компанії «Метал Інвест» гарантувати своїм клієнтам та партнерам якість світового рівня. Ми постійно вчимося у своїх колег, замовників і партнерів.

Основними перевагами нашої компанії є:

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування

+38 050 355 04 20

(0472) 317-820

marketing2@metalinvest.ua
Україна, м. Черкаси,
пр-т Хіміків, 74