Обговорити проєкт
Вежі мобільного зв’язку
будь-якої складності
з захисним шаром від корозії

Вежі стільникового зв'язку — це висотні конструкції для установки техніки розпізнавання, прийому і передачі частот наземних радіостанцій, антен, мобільного 4G і звичайного мобільного зв'язку.

Умовно поділяються на:

Щогли

Щогли мобільного зв’язку - висотні решіткові(гратчасті) споруди, виконані з однотипних секцій однакового розміру загальною висотою конструкції 6-100 метрів. Для більшої стійкості та міцності кріпляться тросовими відтяжками.

Вежі

Вежа мобільного зв'язку - самонесуча ґратчаста конструкція, з встановленим на ній невеликим майданчиком для обслуговування обладнання. Відрізняються більшою міцністю, ваговими та ожеледними навантаженнями, терміном експлуатації (від 30 років). Стандартна висота 24-76 метрів.

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» виготовляє вежі мобільного зв’язку враховуючи всі нюанси замовлень та типу веж.

Довірте створення веж мобільного зв’язку надійному партнеру
Оптимальне рішення у форматі «Ціна-Якість»
Зв’язатися з менеджером
Фото клієнта
Фото клієнта
Фото клієнта
Понад 500 клієнтів користуються нашими послугами щороку
Залишилися питання?
Який термін служби гарячецинкового покриття?
Термін служби гарячецинкового покриття (34-170 років) повністю передбачуваний і визначається товщиною покриття та типом агресивної активності конкретної місцевості. Цинк захищає сталь протягом дуже тривалого часу, що дозволяє економити енергію та ресурси з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Наприклад, на кожну тонну захищеної сталі зберігається достатньо енергії, щоб задовольнити потреби середньої сім'ї енергії протягом кількох тижнів.

  Заповніть форму
  Наш менеджер зв’яжеться
  з вами найближчим часом
  Завантажити файл
  Виберіть чи перетягніть файл
  (PDF, JPG, DOC, Word, Excel, PowerPoint)
  Скасувати