Обговорити проєкт
Лінії електропередач
01

Лінії електропередач

Анкерні опори ЛЕП – це обов’язковий елемент лінії електропередач, що представляє собою металеву конструкцію, необхідну для постійного натягу проводів.

По конструкції поділяються на вільно стоячі та опори на відтяжках.
За кількістю ланцюгів – одно ланцюгові, двохлацюгові, багато ланцюгові.

Лінії електропередач
02

Прожекторні щогли

Прожекторні щогли ПМС (Прожекторна щогла ПМС) є спеціальними металевими конструкціями, призначеними для освітлення великих просторів та спортивних споруд, таких як стадіони, гірськолижні схили, залізничні станції та інші великі відкриті території.

Щогли можуть бути використані для освітлення об’єктів розподільних пристроїв, електричних підстанцій напругою від 50 до 500 кВ.

Лінії електропередач
03

Вежі мобільного зв’язку

Вежі стільникового зв'язку — це висотні конструкції для установки техніки розпізнавання, прийому і передачі частот наземних радіостанцій, антен, мобільного 4G і звичайного мобільного зв'язку. Умовно поділяються на вежі і щогли.

Лінії електропередач
04

Опори вуличного освітлення

Опори вуличного освітлення – легка та міцна металоконструкція призначена для монтування на неї освітлювальних приладів.
Мають широкий спектр використання: для освітлення вулиць, парків, мостів, магістралей, виробничих та складських територій, рекламних та інформаційних зовнішніх систем.

Лінії електропередач
05

Будівельні металоконструкції

Будівельні металоконструкції – металеві вироби призначені для будівництва об’єктів різного призначення.

Мають широкий спектр застосування в будівництві швидкомонтованих будівель з профільованого металевого листа та збірних систем металоконструкцій.

Індивідуальні замовлення

Індивідуальні замовлення – це розробка конструкторської документації за індивідуальними проєктами замовників. Компанія «Метал Інвест» реалізує такі задачі «під ключ», взявши на себе усі процеси з виготовлення конструкцій з металу будь-якого об’єму та рівня складності.

Отримайте персональну пропозицію від досвідченого виробника металоконструкцій
Найвища якість продукції та досвід виконання проєктів державного значення
Зв’язатися з менеджером
Фото клієнта
Фото клієнта
Фото клієнта
Понад 500 клієнтів користуються нашими послугами щороку
Залишилися питання?
Який термін служби гарячецинкового покриття?
Термін служби гарячецинкового покриття (34-170 років) повністю передбачуваний і визначається товщиною покриття та типом агресивної активності конкретної місцевості. Цинк захищає сталь протягом дуже тривалого часу, що дозволяє економити енергію та ресурси з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Наприклад, на кожну тонну захищеної сталі зберігається достатньо енергії, щоб задовольнити потреби середньої сім'ї енергії протягом кількох тижнів.

  Заповніть форму
  Наш менеджер зв’яжеться
  з вами найближчим часом
  Завантажити файл
  Виберіть чи перетягніть файл
  (PDF, JPG, DOC, Word, Excel, PowerPoint)
  Скасувати