UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 487-61-83
sales2@metalinvest.ua
 1. Метал Інвест /
 2. Гаряче цинкування /
 3. Метизна продукція /

Метизна продукція

З травня 2021 року на заводі «Компанії «Метал Інвест» працює нова лінія з цинкування метизної продукції. Більшість металоконструкцій, які компанія виготовила за цей період,  була укомплектована кріпленнями, що цинкувались одночасно із основними елементами конструкцій.

Відпрацьовані всі етапи нанесення цинкового покриття на:

для проектів, в яких «Компанії «Метал Інвест» виготовляла всі складові частини майбутніх конструкцій. 


Починаючи з кінця 2021 р, Ви можете замовити оцинковану метизну продукцію окремо від основного замовлення.

 

Ви маєте можливість обрати один з варіантів співпраці.

 1. Нанесення гарячого цинку на стандартну метизну продукцію.
  Ви можете самостійно замовити метизи у виробника. Домовляєтесь про їхню доставку на завод Метал Інвест в Черкасах. Перед нанесенням цинкового покриття, ми перевіряємо якість отриманої продукції і сповіщаємо Вас у разі, коли помітили пошкодження. Після нанесення цинкового покриття та проходження контролю якості, метизи пакуються та відвантажуються.

 2. Замовлення та цинкування метизної продукції стандартних розмірів енергетичної галузі.
  Для замовлення метизної продукції вам необхідно надати документацію чи оформити замовлення. При цьому вказуються необхідні марки метизів. Вони будуть замовлені для вас у провідних виробників, з якими “Компанія “Метал Інвест” має партнерські домовленості. Вся продукція проходить вхідний контроль на відповідні механічні властивості, геометричні параметри та відсутність пошкоджень.
  Ви маєте можливість замовитиметизи, що відповідають вітчизняним стандартам якості або виготовлені та сертифіковані за міжнародними стандартами. Рівень сертифікації залежить від вимог до Вашого проекту. 
  Після гарячого цинкування метизи слугуватимуть протягом кількох десятиліть, як й основна горячооцинкована металеа конструкція.

 3. Виготовлення та цинкування дрібних деталей.
  Якщо Ваша металева конструкція передбачає використання дрібних з'єднувальних деталей, ми можемоїх виготовити та захистити від корозії шляхом нанесення цинкового покриття.
  Дрібні з'єднувальні деталі виготовляютьсяз металевого прокату різноманітного профілю, можуть мати отвори різної форми і диаметру. Обладнання «Метал Інвест Стальконструкція» дозволяєрозрізати, вигинати та робити фаски.
  Ви можетенадіслати нам креслення, узгодити терміни та вартість виробництва й цинкування. Після чого отримаєте готову продукцію на складі чи місці встановлення конструкції.

 

Кожна партія метизів та дрібних деталей після цинкування проходить 3-х ступеневий контроль якості покриття.

 1. Зовнішній вигляд.
  Всі елементи кріплення проходять візуальний контроль. Ми переконуємось, що поверхня всіх елементів повністю вкрита цинком без жодних пропусків, відсутні флюсові залишки.

 2. Рівень адгезії.
  Цей показник перевіряється у відповідності з міжнародним стандартам якості ISO 10684, який описує вимоги до цинкування саме метизної продукції.

 3. Товщина цинкового покриття.
  Відповідно до міжнародного стандарту ISO 1461:2009 товщина цинкового покриття може становити не менше 50мкм, і вся метизна продукція вкрита шаром цинку в цьому диапазоні.

Після проходження всіх етапів контролю, ви отримуєте сертифікат на цинкове покриття метизної групи та дрібних з'єднувальних деталей, з позначенням товщини цинкового покриття данної партії. За необхідності Ви зможете отримати копію протокола контролю якості цинкового покриття.


Сучасна лінія цинкування метизів «Компанії «Метал Інвест» в м. Черкаси дозволяє надавати послугу нанесення покриття досить швидко. Середній термін становить 3-4 дні і залежить від обсягів та сортаменту Вашого замовлення. При цьому зберігається чітке дотримання технологічного процесу.
Короткі строки обробки замовлень досягаються за рахунок чітко налагодженої організаційної структури компанії. Відіграє роль швидка обробка вхідних замовлень, чітка взаємодія між підрозділами та оперативна передача всієї важливої інформації по Вашому замовленню.
Таким чином, менше ніж за тиждень метизна продукція може бути оцинкована, запакована та готова до відвантаження на Ваш склад. 

 

Ми здійснюємонанесення гарячого цинку центифугальним способом на

Важливим етапом виробництва є відновлення різьблення гайок для того, щоб вмісці зборки монтажники без жодних проблем могли з'єднати всі необхідні елементи конструкції. 

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування


050-580-01-48 (viber),
050-487-61-83,
эл.почта - sales2@metalinvest.ua

18000, Україна, м. Черкаси, пр-т. Хіміків, 74