UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 487-61-83
sales2@metalinvest.ua

ПЕРЕВАГИ ГАРЯЧОГО ЦИНКУВАННЯ

Довговічність

Термін служби гарячецинкового покриття (34-170 років) повністю передбачуваний і визначається товщиною покриття та типом агресивної активності конкретної місцевості. Цинк захищає сталь протягом дуже тривалого часу, що дозволяє економити енергію та ресурси з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Наприклад, на кожну тонну захищеної сталі зберігається достатньо енергії, щоб задовольнити потреби середньої сім'ї енергії протягом кількох тижнів.

Гаряче цинкування - найекономічніший метод захисту стали протягом життєвого циклу

Надійність

Гарячецинкове покриття уникальне за надійністю:

Гаряче цинкування дозволяє уникнути використання ресурсів для заміни або технічного обслуговування протягом усього терміну службі оцинкованої конструкції.

Раціональне використання природних ресурсів

Гаряче цинкування – наибільш єкологічний метод захисту сталі

Повторне використання

Вироби з оцинкованої сталі можуть бути повторно оцинковані та повернуті в експлуатацію, що дозволяє уникнути виробництва нової сталі.

Повторне використання виробів з оцинкованої сталі часто можливе без повторного цинкування: оцинкована сталь демонтується для повторного використання протягом кількох життєвих циклів, а покриття залишається зі сталевою конструкцією у наступному життєвому циклі.

Вторинна переробка

Сталь та цинк переробляються разом – без втрати властивостей – якщо термін служби оцинкованої сталі врешті-решт закінчується.

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування


050-580-01-48 (viber),
050-487-61-83,
эл.почта - sales2@metalinvest.ua

18000, Україна, м. Черкаси, пр-т. Хіміків, 74