UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 487-61-83
sales2@metalinvest.ua

Стан поверхні

Реакція цинкування відбуватиметься тільки на хімічно чистій поверхні, тому стандартною практикою перед цинкуванням є очищення шляхом послідовного занурення виробів у знежирювальний та травильний розчини. Старі гарячеоцинковані покриття підлягають попередньому розцинкуванню.

Поверхневі забруднення, які не можна видалити хімічною обробкою зануренням:

При виявленні таких забруднень під час підготовки виробів до гарячого цинкування проводиться ручне механічне очищення, що збільшує час та вартість виконання замовлення. Забруднення іноді важко виявити, і вони виявляються лише після цинкування – на виробі залишаються непокриті ділянки.

Для деяких цілей потрібні навмисно неоцинковані ділянки. Для цього можна обробити частину сталевої поверхні таким чином, щоб ділянка залишалася неоцинкованою. Можна використовувати:

- силіконовий високотемпературний (до 3000С) герметик;

- папір + малярський скотч;

- пасти на водяній основі;

- лакофарбові матеріали;

- високотемпературне мастило.

Захистити точно необхідну ділянку вдається далеко не завжди, може знадобитися додаткова робота з видалення небажаного цинку. Найчастіше легше зі шліфувати цинкове покриття після цинкування, ніж захищати поверхню.

Клієнтам з додатковими естетичними вимогами слід звернути увагу на таке:

- Стани поверхні сталі, що виникають в результаті прокатки, не завжди видно перед цинкуванням і можуть негативно позначитися на якості покриття, наприклад, сталі з невідповідностями прокату «закат» або «зморшкуватість» можуть призвести до появи піднесених ділянок або виступів на покритті.

- Поверхня виробу після газового, лазерного або плазмового різання повинна бути очищена від бризок та напливів, а гострі кромки повинні бути притуплені, для забезпечення гарантованої товщини покриття та міцності його зчеплення з основним металом.

- Бажано уникати поєднання старої та нової сталі в одній конструкції. Там, де таке поєднання неминуче, ретельна абразивно - струменева обробка забезпечує більш однорідне оцинковане покриття.

- У не видалених  задирках від свердління та різання при гарячому цинкуванні накопичується цинк.

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування


050-580-01-48 (viber),
050-487-61-83,
эл.почта - sales2@metalinvest.ua

18000, Україна, м. Черкаси, пр-т. Хіміків, 74