UARUEN
Зв'язатись з нами
(0472) 59-98-50
coo@metalinvest.com

Траверси

Траверси лінії електропередачі - спеціальна металоконструкція, призначена для утримання дротів лінії електропередачі на опорі. Траверси встановлюється на стовпах як круглого, так і квадратного перетину, а кріплення здійснюється за допомогою хомута.

Завдяки ізолюючій конструкції траверс для опор, стає можливою повна фіксація кабелю до стойок опори - це збільшує габаритний проліт, причому висота стойки не міняється. Якість металовиробів, використаних для виконання монтажу повітряної лінії електропостачання безпосередньо впливає на її надійність і довговічність.

Одним з найважливіших елементів конструкції, що відповідають за механічну стабільність повітряної лінії, є траверси для ЛЕП. Саме з їх допомогою дроту ВЛ надійно закріплюються на опорі.

Ми пропонуємо траверси для двох видів опор - високовольтні і низьковольтні.

Конструктивні особливості високовольтних траверс ТМ роблять їх одними з найзручніших в роботі монтажників, а саме забезпечують високу якість монтажу і його оперативність. Траверси виготовляються з якісної оцинкованої сталі, завдяки чому є міцними і довговічними.

Низьковольтні траверси представлені виробами ТН, проектування яких враховує особливості проведення монтажу ліній на основі СИП. Виготовляються вони також з високоякісної оцинкованої сталі. У пропонованому асортименті нашого підприємства  пропонуються траверси більш ніж двох десятків типорозмірів, що дозволяє вирішувати широке коло завдань.

Траверси для ЛЕП можна розділити на два типи:

Можна виділити наступні найбільш популярні типи траверс для високовольтних ліній електропередач :

 Основні конструктивні елементи траверс опор ЛЕП:

Усі вказані вище види траверс - це найпопулярніші, тобто ті, які найчастіше використовуються при проведенні монтажу високовольтних ліній електропередач. Варто відмітити, що окрім них існує ще траверси для ЛЕП, які відрізняються один від одного габаритними розмірами, а також типом кріпильних елементів для дротів.

Особливості  виробництва траверс:

«Метал Інвест» надає послугу виробництва повного циклу: від виробництва конструкції до покриття вироби захисним шаром цинку. Метод гарячого цинкування є найбільш ефективним методом захисту траверс від процесу корозії, а також гарантією її тривалої служби.

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Виробництво металоконструкцій
Устінов Дмитро Олегович

+38 067 504 46 35
+38 044 394 95 30
Україна, м. Біла Церква,
вул. Леваневського, 87-А