UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 487-61-83
[email protected]

Траверси

Траверси лінії електропередачі - спеціальна металоконструкція, призначена для утримання дротів лінії електропередачі на опорі. Траверси встановлюється на стовпах як круглого, так і квадратного перетину, а кріплення здійснюється за допомогою хомута.

Завдяки ізолюючій конструкції траверс для опор, стає можливою повна фіксація кабелю до стійок опори - це збільшує габаритний прогін, причому висота стійки не змінюється. Якість металовиробів, використаних для виконання монтажу повітряної лінії електропостачання безпосередньо впливає на її надійність і довговічність.

Одним з найважливіших елементів конструкції, що відповідають за механічну стабільність повітряної лінії, є траверси для ЛЕП. Саме з їх допомогою дроти ВЛ надійно закріплюються на опорі.

Ми пропонуємо траверси для двох видів опор - високовольтні та низьковольтні.

Конструктивні особливості високовольтних траверс ТМ роблять їх одними з найзручніших в роботі монтажників, а саме забезпечують високу якість монтажу і його оперативність. Траверси виготовляються з якісної сталі, обребленої методом гарячого цинкування, завдяки чому є міцними і довговічними.

Низьковольтні траверси представлені виробами ТН, проектування яких враховує особливості проведення монтажу ліній на основі СИП. Виготовляються вони також з високоякісної оцинкованої сталі. У пропонованому асортименті нашого підприємства є траверси більш ніж двох десятків типорозмірів, що дозволяє вирішувати широке коло завдань.

Траверси для ЛЕП можна розділити на два типи:

Можна виділити наступні найбільш популярні типи траверс для високовольтних ліній електропередач :

 Основні конструктивні елементи траверс опор ЛЕП:

Усі вказані вище види траверс - це найпопулярніші, тобто ті, які найчастіше використовуються при проведенні монтажу високовольтних ліній електропередач. Варто відмітити, що окрім них існує ще траверси для ЛЕП, які відрізняються один від одного габаритними розмірами, а також типом кріпильних елементів для дротів.

Особливості  виробництва траверс:

«Метал Інвест» надає послугу виробництва повного циклу: від виробництва конструкції до покриття вироби захисним шаром цинку. Метод гарячого цинкування є найбільш ефективним методом захисту траверс від процесу корозії, а також гарантією її тривалої служби.

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Виробництво металоконструкцій

Україна, м. Біла Церква,
бул. М. Грушевського,13

067-470-19-69
эл.почта - [email protected]