UARUEN
Зв'язатись з нами
(050) 487-61-83
sales2@metalinvest.ua
  1. Метал Інвест /
  2. Металоконструкції /
  3. Вежі мобільного зв'язку /

Виготовлення металевих щогл з гарячим цинкуванням

Вежі стільникового зв'язку — це висотні конструкції для установки техніки розпізнавання, прийому і передачі частот наземних радіостанцій, антен, мобільного 4G і звичайного мобільного зв'язку.

Умовно поділяються на вежі та щогли.

Щогли мобільного зв'язку — висотні решіткові(гратчасті) споруди, виконані з однотипних секцій однакового розміру. Завдяки уніфікованості конструкції, можливе виготовлення металевих щогл різної висоти від 6 до 100м. Щоб забезпечити стійкість і міцність, вони кріпляться тросовими відтяжками. І навіть сильні вітри не зашкодять таким спорудженням.

Вежа мобільного зв'язку — самонесуча ґратчаста конструкція, з встановленим на ній невеликим майданчиком для обслуговування обладнання. Ці конструкції дуже міцні, з легкістю витримують не тільки вітрові та ожеледні навантаження, але і вагу самого обладнання. В середньому вежі експлуатуються значно довше, ніж щогли (від 40 років). При цьому відсутня необхідність в постійному обслуговуванні відтяжок. Як правило, мають стандартну висоту від 24 до 76 метрів.

Всі вежі стільникового зв'язку виробництва «Метал Інвест» мають антикорозійне покриття гарячим цинком відповідно ISO 1461, тому їх термін експлуатації вимірюється десятками років.

Надрукувати
Зацікавились чи маєте питання?
Відправити запит

Зв'язатись з нами

Послуги гарячого цинкування


050-580-01-48 (viber),
050-487-61-83,
эл.почта - sales2@metalinvest.ua

18000, Україна, м. Черкаси, пр-т. Хіміків, 74